У Луцьку – гучний скандал між ПортCity і організаторами шоу

news

Довкола однієї із найбільш очікуваних подій Волині розгорівся гучний скандал.

Про це повідомляють у спільноті Golden Time Show на Facebook.

 

Організатори Volyn Fashion Week заявили про те, що їхній проект відверто поцупили конкуренти.

«Ще в червні цього року в нас визріла ідея організувати в Луцьку захід, який би привернув увагу до талановитих українських дизайнерів. Почали вести перемовини, розробили логотип, створили сайт…На початку вересня ми анонсували подію (зокрема й у Facebook) – Volyn Fashion Week. І от у понеділок, 7 вересня, ми раптом дізнаємося, що ТАКУ Ж ПОДІЮ, із дещо зміненою назвою (Lutsk Fashion Week), У ТІ Ж ДАТИ (!!!), організовує ТЦ ПортСity«, — обурюються організатори.

Найцікавіше, за їхніми словами, є те, що навіть заходи в межах події — одні й ті ж, просто скопійовано.

«А коли ми зателефонували за вказаним номером, щоб поцікавитися детальніше про подію, виявилося, що людина нічого толком розповісти не може. Та найцікавіше було тоді, коли ми сказали, що чули про Volyn Fashion Week і запитали, чи Lutsk Fashion Week – це те саме. На тому кінці дроту відповіли, що так, це та сама подія», — кажуть організатори.

На думку оргкомітету Volyn Fashion Week, така ситуація виникла через те, що подія Volyn Fashion Week була запланована в Спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті», а власники ТЦ ПортСity, вирішили таки способом «посунути» бізнес-конкурентів.

 

11986324_1643932109186829_9140761875742272290_n

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев