У Луцьку готують мережу зливової каналізації до осінніх дощів

news

З початку весни до кінця осені працівники Луцького спеціального комунального автотранспортного підприємства «Луцькспецкомунтранс» здійснюють перевірку та очистку мережі зливової каналізації міста.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

За цей період відбувається очищення усіх основних мереж міста, які розміщені на проспектах Волі, Соборності, Відродження, вулицях Винниченка, Рівненська, Львівська, Ковельська, Володимирська, також мережі малих вулиць, провулків, дворів.

Щоденно бригада з п’яти чоловік забезпечує роботу машини з очистки колодязів МОК, каналопромивочного автомобіля КО-502б та самоскида, який забирає бруд.

Ще п’ять чоловік забезпечують чистку та ремонт решіток, у які під час дощу потрапляє листя, скошена трава, інше сміття. Залежно від обставин, за день бригада іноді очищає кілометр мережі, а іноді всього 100 метрів. Чимало мереж зливової каналізації цього літа були прочищені два рази. Минулого тижня вже вдруге такі роботи здійснювалися на проспекті Волі ( від вул. Шопена до вул. Вавілова).

Загалом мережа зливової каналізації міста підготовлена до осінніх дощів. Щоб уникнути підтоплень, було розчищено і поглиблено русло річки Сапалаївка.

0 Комментариев