У Луцьку для активної молоді втретє проведуть молодіжний форум

news

15 вересня 2015 року в Луцьку відбудеться третій Міжнародний молодіжний форум.
Про це повідомляє Ресурсний центр ГУРТ.
Активна молодь матиме чудову нагоду провести ще один день з користю, адже в рамках заходу зможе отримати надзвичайно корисні як теоретичні так і практичні знання, повідомляють організатори форуму.

В першій половині дня буде презентовано:

«Дорожня карта реформ» в галузі молодіжної політики (заступник Міністра Молоді та Спорту України – Сергій Митрофанський);

програма для молоді «Active Citizens» (голова програми – Mike Waldron – Манчестер. Велика Британія);

програма «Молодіжний працівник» (представник Інституту сім’ї та молоді – Лариса Москаленко);

презентація роботи молодіжного центру Волині та створення мережі молодіжних центрів в Україні. (координатор молодіжного центру Волині – Захар Ткачук);

програми від обласного молодіжного центру праці (керівник проекту «Обираємо професійне майбутнє разом: батьки і діти», психолог Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив – Зарина Дацик);

Після обіду зацікавлені молоді особи матимуть можливість безкоштовно прийняти участь у наступник тренінгах:

«Фандрайзинг, як шукати кошти на власну ідею». Процес залучення коштів на реалізацію своїх проектів – це доволі трудомісткий, часто довготривалий, а також відповідальний процес. По суті, це справжня наука, в якої є свої хитрощі, тонкощі та нюанси. Якісно та професійно навчити фандрейзингу може тільки та людина, яка сама тривалий час займалась пошуком ресурсів та реалізацію проектів.

«Тімбілдінг, робота в команді». Тренінг дозволить співробітникам швидше адаптуються, краще пізнати один одного, навчить довіряти один одному, вибудовувати найбільш ефективний стиль спілкування, усвідомлювати свої можливості та потенціал, чітко формулювати спільні цілі та цінності.

«Таймменеджмент, керування своїм часом». Тренінг допоможе сформувати бачення, як враховувати індивідуальні особливості для розвитку відносин з часом, зрозуміти для себе, де знаходяться ресурси для справді важливих завдань.

«Міжнародне співробітництво, як реалізувати свою ідею». Молоді люди мають безліч ідей, проте часто не знають як їх втілити в життя, а якщо цим ідеям тісно в рамках міста, області, навіть країни? Відповіді на ці та інші питання дадуть наші лектори.

«EQ емоційний інтелект». Часто молоді люди у пориві за успіхом забувають та можливості організму та духовне здоров’я, емоційний інтелект, сприйняття успіху та поразки, правильний розподіл часу, вміння вести себе у складних ситуаціях – такі речі має знати кожен громадський діяч. Такі знання стануть у пригоді кожному, хто працює задля розвитку суспільства.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев