У Луцьку діти “ганяли” заради благодійності

news

На вихідних луцька дітвора влаштувала велогонку для того, щоб пітримати інших діток, хворих на рак.

Традиційно, у другу суботу жовтня у всьому світі відзначають День хоспісної та паліативної допомоги. Ціллю якого є підвищення інформованості населення про проблеми паліативної допомоги та хоспісів, підвищення розуміння потреб людей, які мають невиліковні захворювання та членів їх сімей; сприяння становленню та розвитку благодійних фондів, здатних підтримувати та розвивати рух  паліативної допомоги у всьому світі.

То ж, з цієї нагоди Благодійний Фонд «СТОПРАК», за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», 4 жовтня в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки організував  перегони для малечі на велосипедах.

38 учасників, віком від 2 до 10 років, влаштували велогонку заради підтримки діток, що хворіють на рак та інші важкі захворювання.

На початку заходу, зі вступним словом виступила Президент Благодійного Фонду «СТОПРАК» Марія Адамчук.  Вона подякувала усім, хто долучився до «Дивогонки» і побажала учасникам блискучих перемог.

Велосипедисти розділилися на вікові групи. Першими стартували наймолодші. Малюки, віком до 4-х рочків змагалися на біговелах, а старші крутили педалі справжніх велосипедів.

Під час усієї «Дивогонки», учасників та глядачів розважали клоуни Тімка та Кузя. Вони з величезним ентузіазмом вболівали за маленьких велосипедистів, та радісно вітали їх на фініші.

До благодійності долучалися не лише учасники заходу, а й інші лучани. Завдяки усім небайдужим, волонтери зі скриньками зібрали 2044 гривні.

По закінченню заходу відбулося нагородження учасників. Переможених у цих змаганнях звісно ж не було, адже благодійність – це завжди перемога! Усі малюки отримали чудові подарунки від організаторів заходу та партнерів.

Благодійний Фонд «СТОПРАК» висловлює щиру подяку партнерам та спонсорам заходу: МФ «Відродження», ПАТ «Теремно-хліб», Інтернет-магазину «Вело-Online», ТРЦ «Порт-City», ВОГО «Волинський прес-клуб», Творчій кав’ярні «Druzi Forever», Луцькій міській раді, Гіпермаркету «Там-Там» та Студії свята «Кулька-булька».

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев