У Луцьку дітей вчили відповідальності щодо власного здоров’я

news

5 грудня 2017 року управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради спільно з Християнською місією “Українська місія “Благовістя” було проведено соціально-профілактичну гру «Крок за кроком» для дітей з сімей, що потребують особливої соціальної підтримки.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Гра є методом профілактичного втручання, який дозволяє не лише формально реалізовувати профілактичні заходи, а й дійсно емоційно захоплює, мотивує підлітків до змін. «Крок за кроком» сприяє набуттю учасниками комплексу знань та формуванню у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, зокрема, прийняттю виважених рішень, усвідомленню проблем ВІЛ/СНІД та інших наслідків ризикованої поведінки, виробленню власного ставлення до широкого кола питань, пов’язаних зі здоровим способом життя. Після завершення гри всі учасники мали змогу поласувати солодощами з чаєм та поспілкуватись у невимушеній обстановці.

“Вдячна вам за активну участь у грі. Сподіваюсь, що для вас це була хороша нагода не лише дізнатись нову важливу інформацію, а й поспілкуватись у дружньому колі. В нашій грі перемогла дружба і хороший настрій, а це- головне,”  – підбила підсумки заходу начальник відділу соціальних проектів управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тамара Бондарук.

 

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев