У Луцьку чоловік викрав велосипед з території церкви

news

В обласному центрі Волині чоловік викрав велосипед з території церкви «Нове Життя», за що отримав покарання у виді позбавлення волі строком на 1 рік та 1 місяць, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Судове засідання відбулося у середині березня в Луцькому міськрайонному суді Волинської області.

Як вдалося встановити суду, 24 квітня обвинувачений викрав з території церкви «Нове Життя», що за на вулиці Конякіна, 15, гірський велосипед марки «Ардіс», ринкова вартість якого, відповідно до висновку експерта, становить 1656 гривень, чим завдав потерпілій матеріальну шкоду на вищевказану суму.

До слова, раніше чоловік був неодноразово судимий.

В судовому засіданні захисник Лисюк подав угоду від 19 березня 2018 року про примирення між потерпілим та обвинуваченим в даному кримінальному провадженні. Згідно з угодою, сторони погоджуються про відсутність на час складання угоди матеріальних і моральних претензій з боку потерпілої та на об’єм визнання вини обвинуваченим. Сторонами узгоджено, що при затвердженні угоди обвинуваченому буде призначене покарання за ст.185 ч.2 КК України у виді позбавлення волі строком на 1 рік 1 місяць.

Відтак, суд затвердив угоду про примирення та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 1 рік 1 місяць.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев