У Луцьку буде творчий вечір диякона і журналіста

news

17 грудня, о 19:00, у Палаці культури м. Луцьк відбудеться творчий вечір диякона, піаніста-імпровізатора, журналіста Романа Коляди. Інформує Руслан Теліпський.

“Завдяки нашим друзям-партнерам з Мистецьке об’єднання “стендаЛь”, котрі є організаторами заходу спільно з Волинською обласною філармонією, у нас є в наявності 10 квитків!!! Тому ми їх з задоволенням віддамо в надійні руки першим 5-м бійцям, котрі відпишуться під нашим постом у коментарях, або якщо це за них зроблять їхні родичі/знайомі/друзі! Чому 5 – бо можуть з собою взяти на концерт свого компаньйона (дружину/знайомого/друга)! Записуємо бійців традиційно – в одному коментарі одне прізвище захисника!” -йдеться у дописі.

Роман Коляда виконає авторські фортепіанні твори у рамках туру «Янголи повертаються». Програма вечора передбачає не лише виконання музичних тем, але й читання поезії та спілкування зі слухачами. У дискографії музиканта сольні авторські фортепіанні альбоми, а у поетичному доробку – три збірки. Окрім цього, він активно займається журналістикою. Працював ведучим на каналі «Культура», радіо «Ера», нині обіймає посаду директора радіо «Промінь». Роман Коляда ламає поширений стереотип служителя Церкви. Незаангажований, допитливий, глибоко віруючий, але без тіні фанатизму. Творчий, позитивний, людяний. Частину коштів, виручених з концерту, буде передано на друк молитовника для незрячих шрифтом Брайля. Усім іншим бажаючим відвідати концерт: вхід: 40-60 грн. Квитки можна придбати у касі філармонії на Театральному майдані та у Палаці культури. Довідка за тел: 095 031 32 80, 097 309 90 78.

‪#‎МдС_Стендаль‬ ‪#‎МдС_концерти‬ ‪#‎МдС_квитки‬

Вашій увазі неперевершена музика у виконанні Романа Коляди:
https://www.youtube.com/watch?v=osIcu-k8M4M
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
PS: Маємо надію, що невдовзі й інші заклади приєднаються до волонтерського руху, беручи гарний приклад з наших патріотів-однодумців. Нагадуємо, що безготівковий проект Мeцeнaти для сoлдaтa – це контакт між меценатом та бійцями для моральної та фінансової підтримки останніх у тилу. Ми цінуємо будь-яку допомогу і сприяння для бійців у цей складний для України історичний момент з мінімальними втратами у бізнесі та вашого часу. Координатори завжди до диспозиції, зв’яжіться з нами за тел.: 050-973-44-84. Для зручності – меценати самі можуть написати про свої послуги в групі МдС у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/1595517907346668/?fref=ts. Також запрошуємо до співпраці волонтерів.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев