У Луцьку буде приємніше переглядати лялькові вистави

news

Волинський академічниий обласний театр ляльок відремонтували. Відтепер глядацька зала чекає гостей в оновленому вигляді. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Це – єдиний професійний дитячий театр Волині та один із кращих в Україні за своїми акустичними властивостями. Щороку театр відвідують близько 40 тисяч дітей та батьків. На жаль, приміщення, яке збудоване ще у 1890 році, внаслідок тривалої експлуатації почало руйнуватися.

За сприяння голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчика цьогоріч із обласного бюджету виділені близько 1 мільйона гривень на ремонт глядацької зали театру.

Відтак, колектив театру на чолі з його директором Данилом Поштаруком висловлює слова щирої вдячності за надану допомогу у вирішенні такого важливого для них питання.

«У непростий для України час Ви знайшли можливість виділити кошти і врятувати унікальне приміщення від подальшої руйнації, зберегли його для прийдешніх поколінь… Колектив театру запевняє Вас, що докладе всіх зусиль, аби наше підростаюче покоління зростало національно свідомим, патріотично спрямованим, духовно багатим», – йдеться у листі, що надійшов на адресу облдержадміністрації.

До слова, нещодавно у житті Волинського академічного обласного театру ляльок сталася ще одна знакова подія: директору Данилові Поштаруку вручено високу нагороду – Срібний Хрест Заслуг перед Республікою Польща.  Згідно зі статутом Ордену заслуг, він є найвищою нагородою за видатні заслуги у справі зміцнення міжнародного співробітництва та розвитку взаємин між народами. Відповідну постанову про нагородження Данила Поштарука підписав польський Президент Броніслав Коморовський.

  

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев