У Луцьку буде І Форум волонтерів

news

15 грудня «Фундація розвитку громад» в рамках проекту «Створення Центру волонтерської співпраці та розвитку» організовує І-й Форум волонтерів Волинської області. 

Захід розпочнеться о 10:00. Місце проведення: вільний простір «Третє місце» (вул. Карбишева, 1, оф. 412).

«В сучасних умовах все більше українців вирішують стати волонтерами, вони хочуть підтримати незахищені верстви населення, зробити добру справу й просто сприяти зміненню нашої країни. Адже як відомо, якщо хочеш змінити світ – потрібно почати з себе. Однак чимало людей стикаються із нерозумінням специфіки роботи та не знанням з чого потрібно почати. Ми впевнені, що у волонтерстві не повинно бути конкуренції, потрібно допомагати один одному та ділитися досвідом. Тож саме з цією метою й вирішили організувати Форум. Надіємося, що він приверне увагу небайдужих волинян, допоможе краще зорієнтуватися у роботі та отримати натхнення для майбутніх звершень», – зауважує керівник відділу проектів організації Олена Ярощук.

Під час заходу будуть розглянуті основні напрямки сучасного волонтерства, оголошено практичні звіти ГО та проведено благодійні майстер класи по виготовленню новорічних іграшок. Зауважимо, що усі виготовлені іграшки будуть передані у сиротинці та центри для дітей-інвалідів.

Для виступу на Форумі запрошуються представники місцевих волонтерських груп та формацій, представники ВОДА та місцевого самоврядування.

З метою уточнення деталей звертайтеся за телефоном: (067) 332-88-02.

Для участі у форумі необхідна попередня реєстрація!

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев