У Луцьку буде благодійний телемарафон

news

Підтримати дітей-сиріт, дітей, батьки яких загинули під час проведення АТО, багатодітні та незабезпечені сім’ї, людей з обмеженими фізичними можливостями – обов’язок кожного християнина. Саме задля цього вкотре відбудеться різдвяний благодійний телемарафон «Бог багатий милосердям». Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Благодійний телемарафон традиційно проводиться у Луцьку, у Волинському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка, цьогоріч – 15 січня 2016 року. Організотори акції, яка, власне, й передбачає збір коштів для людей, котрі потребують особливої уваги та опіки, ˗ Волинська Рада Церков, Товариство Червого Хреста України, Волинська облдержадміністрація та Луцька міська рада.

Варто зазначити, що у різдвяному благодійному телемарафоні беруть участь найбільші християнські конфесії Волині: Православна церква Київського та Московського патріархатів, Римсько-католицька церква, Греко-католицька церква, Церква євангельських християн-баптистів, Церква християн віри євангельської п’ятидесятників, Церква адвентистів сьомого дня. Концерт-марафон у форматі прямого ефіру передбачає також й звернення керівників конфесій, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до глядацької аудиторії, виступи церковних колективів.

Долучитися до благодійної акції мають можливість й всі охочі волиняни.

0 Комментариев