У Луцьку буде благодійна виставка виробів ручної роботи

news

17-18 грудня у Палаці культури Луцька презентують мистецький проект «ART Talents collections/Sale-exhibition».

Протягом двох днів лучани і гості Луцька можуть взяти участь у різноманітних майстер-класах (батьки/діти), насолодитися творами мистецтва та придбати їх, послухати чудову музику, відвідати виставу та придбати оригінальні сувеніри до новорічних свят. І навіть стати благодійником.

Офіційне відкриття відбудеться 17 грудня о 12:00.

Організатори: WW, The Room

Партнери: Палац культури Луцька, Молодіжна рада Луцька, ГО «Мистецький трамплін»

Вхід вільний.

Виставка спрямована на демонстрацію широкого спектру видів рукоділля/мистецтва. Це можливість для жителів Луцька, області та інших міст представити свої роботи і показати свою майстерність. Виставка проводиться два дні. Приймаються творчі роботи, виготовлені своїми руками.

Наші цілі:

  • популяризація різних видів живопису, рукоділля і творчого дозвілля в сім’ї;
  • об’єднання людей, які захоплюються творчістю, незалежно від статі, віку та соціального становища;
  • демонстрація жителям міста різних форм творчості: живопис, вишивка (хрестом, гладдю, стрічками), ліплення з полімерної глини, створення листівок ручної роботи, в’язання, миловаріння, шиття клаптиками, створення прикрас та аксесуарів, печворк, флористика, різьба по дереву та багато іншого;
  • привернення уваги до сімейних цінностей і традиційного сімейного дозвілля – рукоділля.

Виставка-продаж буде працювати протягом місяця. Офіційне закриття відбудеться 19 січня 2017 року і завершиться благодійним аукціоном. Кошти, зібрані на аукціоні з продажу творів мистецтва, будуть направлені на допомогу ВОГО дітей-інвалідів «Сильні діти»/«Strong children».

А саме: на створення центру іпотерапії для дітей з особливими вадами розвитку (зокрема для дітей з ДЦП), де буде розроблено та впроваджено системи реабілітаційних заходів для дітей та дорослих з психо-фізичними розладами. Щоденно реабілітацію зможуть отримувати 15-20 осіб.

В цьому напрямку вже багато зроблено. Спільними зусиллями батьків планується придбати коня (кошти зібрані). Також уже отримана вагома фінансова допомога на купівлю землі та приміщення (стайні). Залишилося ще зробити ремонт. Попередній кошторис ремонтних робіт складає 1 млн. грн.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев