У Луцьку – безкоштовна дегустація болгарської кухні та запальна балканська дискотека

news

У Луцьку в рамках масштабного проекту «У пошуках кулінарних скарбів» відбудеться шоу-дегустація болгарської кухні.

 

Про це пише газета “Сім’я і дім”.

 

Дегустація відбудеться в арт-кафе «Стоп-Кадр» («Адреналін Сіті») . Смакуватимуть страви 25 вересня о 20.00.

 

У програмі: безкоштовна дегустація страв болгарської кухні, танок вогню та фестиваль волинок, а також конкурси, сюрпризи, подарунки, а на завершення – запальна балканська дискотека.
Мета проекту – ознайомити відвідувачів з кулінарними тонкощами народів світу. Протягом проекту справжні поціновувачі та дегустатори смачних шедеврів мали змогу спробували гостру мексиканську та грузинську кухню, вишукану італійську та французьку, посмакували польською, єврейською та іншими видами кухонь.
Болгарська кухня – ароматна, проста, яскрава і смачна. Страви цієї кухні дуже прості, але завдяки цікавим сполученням продуктів виходять дуже апетитними.
На болгарську кухню вплинули вірменська, грецька, грузинська та турецька кухні. Для неї характерні велика кількість овочів, які кулінари в Болгарії вдало поєднують з молочними продуктами, м`ясом, рибою, а також використання таких продуктів як солодкий перець, бринза, йогурт і квасоля, дуже популярні і м`ясні, і рибні страви. Особливе місце займають кисломолочні продукти – кисляк, кисле молоко, овечий сир і, звичайно, бринза, йогурт, що становлять основу багатьох національних страв.

 

0 Комментариев