У Луцьку активно ремонтують вулиці. ФОТО

news

У місті тривають активні роботи з ремонту дорожньої інфраструктури. З настанням сприятливих погодніх умов працівники дорожніх служб намагаються оперативно виконати значні об’єми робіт. 

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад разом з директором департаменту ЖКГ Юрієм Красем оглянули, як тривають ремонтні роботи.

Департаментом житлово-комунального господарства проведенно влаштування щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією на вулицях з існуючим ґрунтовим покриттям, зокрема, Комка, Нахімова, Нестерова та Попова. Роботи виконали працівники підприємства “Луцька ДПМК”.

Директор департаменту ЖКГ Юрій Крась зазначив, що за такою технологією заплановані подальші роботи на вулицях з щебеневим та ґрунтовим покриттям. Гарантійний термін на виконані роботи становить три роки.

Також Ігор Поліщук та Григорій Недопад оглянули пішохідну доріжку на вулиці Володимирській. Тут ніколи не було нормального покриття і мешканці мікрорайону прямуючи з чи на тролейбусну зупинку виходили на проїзджу частину, аби не йти у дощову погоду по болоті. Нині тут влаштовано покриття з бруківки та встановлено турнікетне огородження на регульованому світлофорному об’єкті.

Тривають підготовчі роботи й до ремонту шляхопроводу на вулиці Рівненській. Тут минулоріч зроблено нові колесовідбійники. влаштовано деформаційні шви. Уже завтра тут планують розпочати роботи з асфальтування.

Оглянули керівники міста й пішохідні доріжки на вулиці Січовій.

Для безпечного та комфортного руху пішоходів в парку 900- річчя міста Луцька з вул. Гетьмана Мазепи та вул. Ветеранів проведені роботи з влаштування бруківки на пішохідних доріжках.

Триває капітальний ремонт вулиці Агатангела Кримського, який включає в себе роботи з відновлення дорожнього мощення в бордюрному профілі з влаштуванням велосипедної доріжки та пішохідних доріжок, нанесення дорожньої розмітки, влаштування зливової каналізації та відновлення (прочистка) існуючої, встановлення опор електроосвітлення, відновлення благоустрою прилеглої території з підрізкою існуючих кущів та дерев. Роботи виконують працівники підприємства “Луцькавтодор-Сервіс”.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук залишився задоволений побаченим. Він наголосив, що у місті тривають активні ремонтні роботи. За його словами, на окремих вулицях, де взагалі не було дорожнього покриття чи воно було повністю знищене, зроблено щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією.

“Роботи продовжуватимуться й надалі. Нині виготовляється проектно-кошторисна документація на ремонт вулиць Набережна, Генерала Шухевича, Ковельська, проспекту Василя Мойсея”, — додав він.

Також Ігор Поліщук зауважив, що майже завершились роботи на вулиці Аганатнега Кримського і нині розробляється проект на ремонт вулиці Липинського, аби з’єднати вулиці Чорновола та Карпенка-Карого. Таке рішення дасть можливість розвантажити проспект Соборності.

Крім того, за словами Ігоря Поліщука, у планах цьогоріч капітально відремонтувати 25 прибудинкових територій.

Розповів він й про те, що нині тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки на автошляхах міста. На проспектах Волі та Перемоги зроблено дорожню розмітку з пластику. Вона краща в експлуатації, адже тримається на дорозі кілька років та у нічний час підсвічується від світла фар автомобілів. Крім того, гарантійний термін на виконані роботи становить три роки.

Автор статті: Анастасія Руснак

0 Комментариев