У Луцьку активісти вирішать важливу проблему екологічного становища міста

news

У Луцьку активісти встановлюватимуть сміттєві урни, щоб спонукати людей до почуття відповідальності за екологічне становище міста.

Про це повідомляє Волинська правда.
Організаторами проекту є Громадський Рух “Іскра” спільно з СГО “Молодіжна Платформа” у рамках програми “Активні Громадяни”.

 

«Наша ініціативна група помітила одну з важливих проблем екологічного становища міста – відсутність сміттєвих урн у віддалених районах Луцька, що призводить до тотального забруднення території. Тому активісти Громадського Руху “Іскра” вирішили змінити ситуацію, встановивши сміттєві урни на зупинках громадського транспорту по вулиці Героїв УПА, де є нагальна необхідність, так, як на жодній з зупинок смітників немає!!!», – пишуть організатори.
«Взявши участь у програмі “Активні громадяни”, наші активісти вибороли перемогу і отримали гранд на проведення даної ідеї!!! Суть проекту полягає не тільки в встановленні смітників, а й в проведенні громадських бесід, лекцій, конференцій, щодо питань поліпшення екологічного стану міста!!!» – додають активісти.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев