У Луцьку 23 політики зобв’язалися вести чесну передвиборчу боротьбу. СПИСОК

news

У вівторок, 8 вересня, в місті Луцьку 22 потенційних кандидати до місцевих рад та 1 кандидат на посаду Луцького міського голови підписали «Декларацію відповідальності», чим зобов’язались вести ЧЕСНУ передвиборчу боротьбу.

Про це повідомляє прес-секретар Громадського руху ЧЕСНО на Волині Іванна Антонюк, пише Четверта влада.

 

Таким чином, політики погодились надати громадськості звіт про витрати на ведення виборчої кампанії, оприлюднювати декларації про доходи та витрати, публічно звітувати перед громадою після обрання.

Вже під час форуму у Луцьку «Декларацію відповідальності» підписали такі кандидати в депутати до місцевих рад:

Михайло Шелеп «Народний контроль»
Володимир Бут-Гусаїм «Батьківщина»
Сергій Чуріков «Громадянська позиція»
Костянтин Петрочук «Радикальна партія Олега Ляшка»
Юлія Гринчук БПП «Солідарність»
Роман Приходько «Сила людей»
Ольга Бузулук «Самопоміч»
Іван Грушицький «Самопоміч»
Василь Бажанюк (не вказав партію)
Іван Мирка «Самопоміч»
Микола Іванюк (не вказав партію)
Андрій Омельчук «Народний контроль»
Олександр Ніколайчук (не вказав партію)
Сергій Мерчук «Народний контроль»
Олег Бондарук «Народний контроль»
Юрій Гупало БПП «Солідарність»
Олена Голєва «Європейська партія України»
Ольга Лисобей (не вказала партії)
Сергій Рижков «Самопоміч»
Богдан Климчук (не вказав партії)
Василь Гриб «Батьківщина»
Олексій Пус (не вказав партії).

Крім того, депутат Луцькради Олена Голєва підписала «Декларацію відповідальності» кандидата на пост Луцького міського голови.

«Поступово українці починають розуміти, якщо ми хочемо, щоб влада та політики змінилися, нам, простим громадянам, треба навчитися контролювати владу та співпрацювати з нею. Тільки так ми побудуємо нову країну!», – зазначив координатор Всеукраїнського громадського руху ЧЕСНО Андрій Круглашов.

Форум проводився із метою привернути увагу громади до проблеми проведення чесних місцевих виборів та поставити перед потенційними кандидатами у депутати місцевих рад та їх очільників вимоги і, щоб вони публічно зобов’язалися їх виконувати. Основна увага кампанії «Стеж за грошима» на Волині буде зосереджена на кандидатах до Луцької міської ради та кандидата на її очільника.

Під час виборів до місцевих рад 2015 р. активісти кампанії «Стеж за грошима» будуть стежити за відповідністю фактичних витрат на політичну рекламу та офіційних відомостей про рекламні бюджети, які подаватимуть політичні партії та кандидати в мери до ЦВК.

«Декларації відповідальності» чекають на своїх нових підписантів до та після реєстрації себе кандидатом у депутати або очільником ради. Зокрема, найбільше очікування від кандидатів у депутати Луцької МР та Луцького міського голови. Тексти обох декларацій можна завантажити за посиланнями: Декларація відповідальності для кандидатів у депутати; Декларація відповідальності для кандидатів у мери.

Декларації можна надсилати у електронному вияві із підписом або ж передавати активістам Громадського руху ЧЕСНО на Волині.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев