У Луцьку 14 компаній хочуть встановити котел на біопаливі

news

У рамках реалізації спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку «Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання м. Луцька» у четвер, 21 липня, державне комунальне підприємство «Луцьктепло» відвідали представники 14 компаній, які виявили бажання взяти участь у тендерних закупівлях, що стосуються встановлення котла на альтернативному виді палива потужністю 5 МВт на котельні по вул. Боженка, 32.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Крім українських компаній-виробників котлів на біопаливі тендером також зацікавились й іноземні виробники, зокрема на ознайомчій зустрічі були представники компаній з Литви, Фінляндії, Словаччини, Франції, Німеччини.

 Представники ДКП «Луцьктепло» спільно з представниками датської компанії-консультанта з підтримки реалізації Проекту Ramboll A/S розповіли присутнім про процедуру закупівель, яка проводиться на основі «Політики та правил закупівель товарів і послуг Європейського банку реконструкції та розвитку». Одночасно були надані відповіді на усі поставлені запитання. Після цього охочі відвідали місце, де буде встановлено котел на біопаливі – окреме приміщення існуючої котельні по вул. Боженка, 32, де продовжили обговорення технічних аспектів встановлення та подальшого функціонування котла на біомасі.

Повідомлення про тендер розміщене на сайті Європейського Банку Реконструкції та Розвитку за посиланням.

Завершення тендеру: 25 серпня 2016 р.

0 Комментариев