У Луцьку 12 жінок стали сестрами милосердя. ФОТО

news

У храмі Всіх святих землі Волинської відбувся чин посвяти у православне сестринство. Хрест, який взяли на свої плечі 12 нових сестер милосердя, дуже важкий.

Про це повідомляють у прес-службі Волинської єпархії УПЦ.

Православне сестринство було започатковане при луцькому храмі Всіх святих землі Волинської, і до того, як буде звершено чин посвяти, кожна з бажаючих займатися цією суспільною допомогою, має пройти випробувальний термін. Духівник сестринства священик Андрій Нікітіч каже, що, звісно, не всі змогли його витримати.

Адже православні сестри милосердя мають доглядати і важких хворих, інвалідів, можуть працювати у хоспісах, онковідділеннях та навіть у реанімації, доглядати пацієнтів і у них вдома на прохання їхніх рідних. Усе це робиться не за плату, а з милосердя.

Православна Церква має давні традиції сестринства. Нині вони відновлюються. В усі часи цінувалася така праця для потреб суспільства: з вірою і милосердям до ближнього.

Чин посвяти до сестер милосердя з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта у храмі Всіх святих землі Волинської звершив голова єпархіального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук. Під час нічної Літургії, яка була відслужена з нагоди перебування Плащаниці Богородиці у Луцьку,  священики виголошували спеціальні молитви, в яких просили Господа дати сил і терпіння рабам Божим, які приймають віднині на себе непростий хрест православного сестринства. Чин освячення одягу для сестер милосердя – хвилюючий і душевний, як , власне, все, що звершується з благословення Церкви і Господа. Віднині на православних сестер милосердя чекає буденна робота на славу Божу і для користі хворих людей.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев