У Луцьку 10 родин загиблих бійців отримали земельні ділянки

news

В обласному центрі Волині продовжують займатися соціальною підтримкою тих верств населення, які з’явилися у зв’язку з війною на Сході та анексією Криму. Про це йшлося 18 лютого у звіті Луцького міського голови Миколи Романюка. Пише VIP.

До департаменту соціальної політики міської ради звернулося 1,426 тисячі осіб, які прибули з Криму та зони проведення антитерористичної операції. Призначена та виплачена щомісячна адресна допомога 1,197 тисячі таким сім’ям. Зокрема, 5,8 мільйона гривень виділили на оплату житлово-комунальних послуг. 87 дітей шкільного віку забезпечили безкоштовним проїздом у муніципальному транспорті.

На жаль, у минулому році лучани попрощалися зі своїми Героями, які загинули на Сході України.

Із 2014 року в місті діє Комплексна міська програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. У рамках Програми протягом 2015 року департамент соціальної політики профінансував 389,5 тисячі гривень одноразової фінансової допомоги на вирішення соціально-побутових проблем для 684 учасників антитерористичної операції та їх родин.

Минулого року місцевою пільгою щодо звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій користувалися 637 членів сімей військовослужбовців. На відшкодування вказаної пільги з міського бюджету виділили 338,2 тисячі гривень. За рахунок коштів бюджету міста сформували та вручили 269 продуктових наборів сім’ям учасників АТО на суму 30 тисяч гривень.

За час проведення антитерористичної операції до міської ради надійшло 22 заяви від родин загиблих Героїв про виділення земельної ділянки. На цей час вже десять земельних ділянок надали у власність. Дванадцяти сім’ям надали дозволи на розроблення документацій із землеустрою.

0 Комментариев