У “Луцькспецкомунтранс” потребні працівники

news

У Луцьку працює більше десятка підприємств і фізичних осіб-підприємців, які займаються збиранням, зберіганням і вивезенням різних видів сміття. Безпосередньо збором, вивозом та захороненням твердих побутових відходів із Луцька займається лише два підприємства, і одне з них – Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство «Луцькспецкомунтранс». Також підприємство займається ліквідацією стихійних сміттєзвалищ, відкачує рідкі побутові відходи, утримує мережі зливової каналізації, прибирає дороги, тощо. Усе сміття підприємство вивозить на полігон у селі Брище неподалік Луцька.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Незмінним директором комунального підприємства з 2001 року є Валерій Кузьмич. Сьогодні підприємство має більше 60 тисяч договорів із власниками приватних будинків та мешканцями багатоповерхівок. Крім цього, ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» обслуговує кілька прилеглих до міста сіл. Чисельність працюючих складає понад 200 осіб. Робота не проста, є плинність кадрів.

Сьогодні в роботодавця є вакансії «водій автотранспортних засобів», «вантажник», «електрогазозварник», «машиніст бульдозера», «двірник». За більш детальною інформацією про вакансії пошукачам роботи необхідно звернутися в Луцький міський центр зайнятості (м.Луцьк вул.Ярощука, 2, тел.0332-728179), або безпосередньо до роботодавця (м.Луцьк вул.Дубнівська, 64 тел. 0332-245451).

0 Комментариев