У Луцькраді проголосували за програму на підтримку дітей-діабетиків

news

Григорій Пустовіт від фракції «Батьківщина» запропонував у міськраді проект рішення про затвердження програми «Дитячий цукровий діабет на 2016– 2017 роки».

Про це стало відомо сьогодні, 24 лютого, під час засідання сесії міськради.

Як зазначив Пустовіт, на жаль, сьогодні немає державної програми, яка б підтримувала дітей хворих на цукровий діабет. Станом на 01.01.2015 року за даними Центру медичної статистики МОЗ щорічний приріст показників поширеності цукрового діабету серед дітей в Україні досягнув 3,4%, найбільше (на 6,0%) – серед дітей віком до 6 років. Проте, враховуючи загальне зменшення кількості дитячого населення України, абсолютна кількість дітей, хворих на цукровий діабет, щороку зростає у середньому на 0,27%. У той же час дитяча смертність за останні 5 років зменшилася удвічі.

На думку Пустовіта, цукровий діабет є соціальною проблемою, для розв’язання якої необхідні підтримка як держави, так і органів місцевого самоврядування, координація зусиль усіх органів виконавчої влади.

Основні напрямки програми спрямовані на профілактику, діагностику та лікування хворих на цукровий діабет і його ускладнення, які спричиняють інвалідність та смерть хворого.

Депутати Луцької міськради підтримали проект рішення.

0 Комментариев