У Луцькраді прийняли делегацію з міста Волноваха Донецької області

news

Нині у Луцьку перебуває делегація з міста Волноваха Донецької області. У рамках візиту секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик зустрілися з заступником Волноваського міського голови Ігорем Ісміхановим та головою Волноваської райдержадміністрації Олександром Баранником.

Повідомляють на сайті Луцькради.

Григорій Пустовіт привітав гостей у Луцьку та побажав їм гарного перебування. Він наголосив, що, попри політичні перипетії, місто активно розвивається. За його словами, нині активно ремонтуються вулиці і двори, адже літо найсприятливіша пора для цього. Хоча є й певні затримки у роботі, але це пов’язано виключно з проходженням експертизи проектно-кошторисної документації, яку цьогоріч роблять тільки у Києві.

Григорій Пустовіт наголосив, що робиться великий акцент на розбудову парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Тут планують відремонтувати алеї. До цього залучать приватний бізнес.

Також у парку встановлять нові ліхтарі та лавки, замінять сцену, яка уже практично непридатна до експлуатації, тощо.

Незабаром відбудеться відкриття оновленої “Ротонди”, яка тривалий час не використовувалась та була занедбана. Це буде одне з місць відпочинку у центральному парку міста.

Планується провести роботи з очистки річки Стир, яка колись була судноплавною. Нині вона захаращена. Уже є зацікавлені особи, які хочуть запустити прогулянковий катер річкою, що стало б цікавинкою як для лучан, так і гостей Луцька.

Розповів Григорій Пустовіт й про проблему поширення неприємного запаху у Луцьку. Він зауважив, що ведеться активна робота з виявленням причин цього. Одним з факторів цього була робота біоетанольного заводу, який відходи виробництва зливав на поля фільтрації Гнідавського цукрового заводу. Також міська влада бореться зі зливом нечистот у невстановлених місцях, які теж можуть бути причиною поширення неприємного запаху.

Гості з Донеччини подякували Григорію Пустовіту за зустріч та наголосили, що їм приємно завжди приїжджати до Луцька.

0 Комментариев