У луцькому таборі відбувся “Олімпійський день”. ФОТО

news

20 червня 2017 року в дитячо-оздоровчому таборі «Світанок» у с. Дачне Ківерцівського району відбулися фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Олімпійський день». за Всеукраїнською програмою «Олімпійське літо». Спортивне свято для 190 діток організували працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Про це повідомляє директор центру В. НОВОСАД.

Діти активно взяли участь у змаганнях з дартсу, у конкурсах з набивання та ведення м’яча, вправах з гімнастичним обручем та стрибках зі скакалкою, а також вимірювали силу за допомогою силоміра. Основною метою проведення заходу було залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом; організація активного відпочинку, популяризація олімпійських цінностей і досягнень українських атлетів у сучасному спорті та Олімпійських іграх. Усіх найкращих учасників фізкультурно-оздоровчому та спортивно-масовому заході Волинський ОЦФЗН «Спорт для всіх» відзначив грамотами та призами.

Також, у рамках заходу, працівники Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» провели Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене» та інформаційно-пропагандистську кампанію «Червона картка». Головними завданнями цих заходів  є пропаганда здорового способу життя засобами соціальної реклами, формування у населення усвідомлення потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризація активного дозвілля, профілактика негативних проявів у суспільстві шляхом залучення громадян до занять фізичною культурою та спортом.

До слова, інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене» та інформаційно-пропагандистська кампанія «Червона картка» проводяться місцевими центрами ФЗН «Спорт для всіх» по всій території області впродовж року.

0 Комментариев