У Луцькому районі поліцейські виявили групу наркобізнесменів: у затриманих вилучили психотропи та канабіс

news

Поліцейські зафіксували кримінальну діяльність групи осіб з Волині, які займалися незаконним наркобізнесом. Заходи щодо розкриття злочинців були проведені співробітниками кримінальної поліції ГУНП у Волинській області, слідчими та оперативниками Ковельського РУП, спільно з працівниками управління СБУ в області під наглядом Ковельської окружної прокуратури.

12 червня, під час оперативної реалізації отриманої інформації, правоохоронці зупинили автомобіль BMW в Луцькому районі.

Під час обшуку транспортного засобу було виявлено та вилучено понад 8 кілограмів психотропної речовини “Альфа PVP”, канабіс, грошові кошти, банківські картки та мобільні телефони. Організатор наркобізнесу, 43-річний чоловік, навіть приховував заборонені речовини під капотом автомобіля.

Далі, на підставі рішення слідчого судді Ковельського міськрайонного суду, поліцейські провели одночасні санкціоновані обшуки в будинках і нежитлових приміщеннях затриманих осіб. Один з них, мешканець Ковеля, має 44 роки, а другий – 43-річний спільник з Ковельського району.

Під час обшуків було знайдено та вилучено психотропні речовини, канабіс, гроші, банківські картки, мобільні телефони, електронні ваги, зіп-пакети та інші матеріали, які свідчать про причетність до незаконного наркобізнесу

0 Комментариев