У луцькому парку частуватимуть національними стравами

news

У Луцьку вперше відбудеться «Фестиваль національної кухні».

 

Про це повідомляють організатори – громадська організація «Volfest» –  у соцмережі Вконтакте.

 

Шанувальники національної кухні зберуться 27 вересня о 14:00 в Центральному парку міста Луцька.

У рамках фестивалю відбуватиметься частування гостей свята українськими стравами (борщ, вареники, сало, бограч, куліш, деруни та інші) безліч різноманітних конкурсів та вікторин, майстер-клас з приготування українських страв від кращих кухарів Волині, змагання серед закладів торгівлі Волині на кращі страви, святковий ярмарок ужитково-прикладного мистецтва, кулінарні майстер-класи від відомих волинян, козацькі розваги, та святкова концертна програма за участі квартету «Аккорд», колективу «Чачка», гурту «МоторРолла» та інших.

У рамках фестивалю відбудеться «Свято Борщу», яке є сучасним, яскравим, інтерактивним, кулінарним проектом, що вже відбувався в різних куточках нашої країни. На фестивалі приготують 300 літрів борщу за різними рецептами, які потім зможуть скуштувати гості фестивалю. Також працюватиме дитяче містечко, де зможуть знайти собі заняття наймолодші гості фестивалю.

Оргкомітет запрошує до участі у фестивалі народних майстрів, медоварів, творчі колективи, заклади торгівлі та виробників продуктів харчування. Про участь слід повідомити за телефоном: 0664356788.

 

0 Комментариев