У Луцькому клінічному пологовому будинку мамам вручили перші пакунки маляти

news

Дев’ятьом породіллям напередодні виписки вручили перші бейбі-бокси. Саме сьогодні, 20 вересня 2018 року в область надійшла перша партія у кількості 327 пакунків. Вручав допомогу – голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Бейбі-бокс складається з найнеобхіднішого для немовляти на першому місяці життя. Вага пакунку – 14 кілограмів, а сама коробка може слугувати переносним ліжечком у перші місяці життя. Всього в пакунку 30 товарів – підгузки, засоби для догляду за новонародженими, пелюшки, термометри для тіла та води, бавовняні шапочки, повзунки, комбінезончик, ковдра, прокладка для лактації, рушник, іграшка-брязкальце тощо.

Олександр Савченко привітав матусь із поповненням у родині та побажав усім міцного здоров’я.

– Це невеличка приємність для вас, підмога на перший час. Я розумію, що цього буде недостатньо, але впевнений, що товари – високої якості. Ми довго очікували на ці пакунки немовляти, і ось нарешті вони приїхали. Ви перші на Волині, хто їх отримає, – зауважив Олександр Ілліч.

За словами посадовця, невдовзі в область надійде друга партія – 694 пакунки. Жінкам, які народили після 1 вересня і вже виписалися – приємні сюрпризи доставлять до дому.

Породілля Тетяна Лазарук зауважила, що приємно, що родина отримала такий пакунок, адже речі згодяться для малюка.

– Це суттєва допомога для сім’ї, вже якісь необхідні речі є, запаси підгузків, серветок – це все згодиться. Дякуємо державі, що виділила, не забула, – зауважила новоспечена матуся.

Загалом, у 2018 році в КП “ЛКПБ” народилося 2777 новонароджених, з них 1391 дівчинка і 1386 хлопчиків, – кажуть у медичному закладі.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Автор статті: Ясинчук Марія

0 Комментариев