У луцькому гуртожитку сміттєпровід перетворили на “розсадник щурів та інкубатор тараканів”. ФОТО

news

Мешканці луцького гуртожитка на бульварі Дружби народів, 4 просять закрити сміттєпровід, бо сміттєкамера перетворилася у розсадник щурів та інкубатор тараканів.

 

Про це повідомляє користувач Віктор Гаврилюк на сайті Відкрите місто.

 

“Прохання до міської влади посприяти у вирішенні питання із закриття сміттєпроводу у гуртожитку ПАТ Електротермометрія,що знаходиться за адресою бульвар Дружби Народів 4. Проблема полягає у тому, що незважаючи на заборону сміттєпроводів у Луцьку, вони продовжують функціювати завдяки окремим мешканцям даного гуртожитку, які самовільно зривають заварені люки. В результаті чого сміттєкамера, яка знаходиться на першому поверсі, забита вщент відходами та сміттям ,бо людина, що виносить те сміття вручну до сміттєбаків просто не взмозі фізично винести таку кількість відходів. А це в свою чергу перетворило сміттєкамеру у розсадник щурів та інкубатор тараканів”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, користувач зазначає, що “сміттєкамера являється перевалочною базою для безхатьків, які зробили там склад склотари та мукулатури”.

“Таракани та щурі атакують всі приміщення, які знаходяться на першому поверсі, це перукарня, магазин та швейна фабрика. А безхатьки збираються під камерою для розпиття спиртних напоїв великими компаніями, де після трапези зразу ж і оправляють на стіни цих установ. Попри всі заяви щодо цієї проблеми керівництву, ніякої реакції в сторону вирішення. Можливо хоч міська влада, разом із муніципальною службою, зможе допомогти нам у вирішенні цієї проблеми”, – пише лучанин.

 

0 Комментариев