У луцькому будинку через недбалість комунальників вода стікала людям у квартири. ВІДЕО

news

У Луцьку на Лесі Українки, 38 вода, яка має йти водостічними трубами, стікала людям у квартири та на балкони. Місцеві мешканці скаржились, що комунальники під час ремонту даху забули про водовідводи.

Про це повідомляють у прес-службі Народного контролю Волині.

Про постійну воду в квартирі на Лесі Українки, 38 місцевій мешканці Галині тепер нагадують лише сліди потоків на стінах її будинку. Жінка розповідає, що нещодавно комунальники ремонтували дах будинку, однак про водовідведення з покрівлі, мабуть, забули.

«Зняли жолобок з ЖЕКу, і вся вода, коли йшов дощ, протікала на балкон. Затікала до квартири, і стеля була мокра, і стіни, і підлога… Зверталися до ЖЕКу – там нам відмовили через заборгованість однієї квартири», – розповідає пані Галина.

Аби допомогти людям, активісти «Народного контролю» пішли до луцького ЖКП №3.

Михайло Шелеп звернувся до керівництва комунальної установи: «Там лишилося буквально вчепити ті ринви, і все. Логіка – ви зараз кажете, що там борг, але там де ви зараз не зробите, потім треба буде ще більше коштів, щоб зробити заново ремонт, тому що будинок затікає».

У ЖЕКу спочатку нарікали, що ремонт даху у цьому будинку надто дорогий, та після офіційного звернення активіста «Народного контролю» Михайла Шелепа, буквально за декілька днів комунальники вчепили водовідводи.

«Зараз, з допомогою «Народного контролю» зремонтували нам кришу, зробили ті жолобки, вода вже в жолобки стікає, по водовідливах і не тече на балкон. Проблема зникла» ,- дякує місцева жителька Галина.

«Просто треба було ЖЕК, скажімо так, підштовхнути трохи до діяльності, тому що ніяких проблем не було ані з фінансуванням, ані з часом, – зауважив активіст «Народного контролю» Михайло Шелеп.

0 Комментариев