У луцького посадовця вкрали 19 тисяч доларів, призначених на лікування дитини

news

З квартири чиновника викрали 19 тисяч доларів США, п’ять тисяч гривень та золоті вироби.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

Про неприємний інцидент правоохоронцям повідомила дружина посадовця, 37-річна лучанка.

Зловмисник, шляхом підбору ключа, проник у помешкання та викрав 19 тисяч доларів США, п’ять тисяч гривень та золоті вироби. Як з’ясувалося, гроші сім’я збирала на лікування дитини.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група міського відділу міліції. Правоохоронці вилучили речі докази.

“За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Ми докладемо максимум зусиль аби встановити та затримати злочинця”, – зазначив начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз.

Тим часом у мережі з’явилося повідомлення від Віктора Стасюка, який і є потерпілим.

“Завтра чи післязавтра стану кандидатом у депутати Волинської облради та Луцької міськради від Громадянської позиції і ось сьогодні ніби у кращих традиціях жанру політтехнологій мою квартиру пограбували. Втрату заначки у 5 тис.грн, яка призначалася для сплати частини іпотечного кредиту, та кількох золотих речей дружини, можна якось пережити. Але разом з цими цінностями грабіжники викрали також значну частину коштів, які завдяки рідним, друзям і колегам, ми зібрали для операції дитині за кордоном, яку поки що відклали за порадою канадського професора. Це дуже великі кошти – близько 20 тис. дол., які грабіжники самі ніколи не повернуть, якщо не станеться чудо і наша міліція їх не знайде. Але у цьому чи наступному житті цих покидьків цей їхній вчинок ляже важким тягарем на їх карму чи душу (хоча не впевнений, що вона у них є, бо коли вони шукали гроші вони відкрили папку з документами на файлі з моїм листом до одного нардепа щодо надання допомоги на лікування сина і так її (папку) і залишили!)”, – написав посадовець у своєму Facebook.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев