У Луцькій міськраді попросили зняти рішення з голосування, “бо це – посміховисько”

news

Депутати Луцької міської ради не проголосували за запровадження шанобливого звертання «пан/пані/панове» до працівників міськради, депутатів, членів виконкому та інших службовців.

Про це повідомляє Вголос.

Такий проект рішення викликав у луцьких депутатів відверте глузування. Більшість обранців громади вважає, що він недоречний, а примусове впровадження звертань дискредитує саму їх ідею.

«Офіційні звернення можуть бути затверджені статутом лише в Збройних силах, а в повсякденному житті ми можемо лише виховувати культуру. Декілька років тому ми вже затвердили статут етики для водіїв громадського транспорту. Однак вони почали ще більше лаяти пасажирів. Прошу зняти рішення з голосування, бо це – посміховисько», – наголосив депутат Луцької міськради Богдан Шиба.

Окрім того, депутат Ігор Поліщук заявив, що проект можна було виносити на голосування лише 1 квітня, як «просто жарт».

Тож запровадження «панських» звертань у Луцькій міськраді не підтримали навіть із третього разу.

Як повідомлялося раніше, депутат Луцької міської ради Аскольд Пекарський хоче запровадити правило в службових та офіційних зверненнях під час звертання до окремої людини, групи чи делегацій перед прізвищем або іменем застосовувати ввічливі слова «пан», «пані», «панове» для всіх працівників виконавчих органів міської ради, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, керівників окремих комунальних підприємств, установ та організацій міста. Окрім того, він хоче, щоб 1 вересня відзначали День ввічливості.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев