У Луцьк з новою драйвовою програмою приїде легендарний український гурт

news

13 листопада в рамках туру Україною до Луцька з концертом приїде легендарний гурт «Воплі Відоплясова».

Про це повідомляють організатори.

 

Музиканти гурту «ВВ» гастролюють країною із новою програмою «ВВ Електро». Загалом тур охоплює одинадцять міст: Херсон, Кіровоград, Черкаси, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Ужгород, Чернівці та Івано-Франківськ.

«Поєднання традицій і сучасних технологій – найцікавіше, що відбувається в людській цивілізації. Основа нашої програми – пісні «ВВ» та потужний електронний звук. Ми виконаємо улюблені хіти різних часів,  з різних альбомів, у новому саунді», – розповідає фронтмен гурту Олег Скрипка.

За словами Олега Скрипки, нова програма – особливо драйвова та експресивна, оскільки народилася у процесі імпровізацій на репетиціях. Ініціатором цього музичного проекту став звукопродюсер «ВВ» – Олександр Желтенко, відомий як DJ Amarilyo. Музиканти зіграли кілька композицій і їхні музичні спроби вилилися в окремий музичний стиль – етно-електро, який «Воплі Відоплясова» уже успішно презентували на літній «Країні Мрій».  

Виступ у Луцьку відбудеться 13 листопада у Dance Сlub «Opera». Початок – о 22:00. Квитки на концерт – на сайті karabas.com.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев