У Луцьку буде безкоштовний концерт “Антитіл”, “Піккардійської терції” та “ТНМК”

news

Лучан та гостей міста запрошують на свято фізичної культури та спорту, яке відбудеться 5 вересня на стадіоні «Авангард», де закінчився один з етапів його реконструкції.

Про це йдеться на сайті Фонду Ігоря Палиці “Новий Луцьк“.

Окрім спортивних шоу, які передбачені програмою, та приїзду ветеранів «Динамо» на присутніх чекає музичний сюрприз – для гостей гратимуть «ТНМК», «Антитіла» та «Піккардійська терція».

Нагадаємо, на початку літа Фонд «Новий Луцьк» та Федерація легкої атлетики України підписали угоду щодо реконструкції стадіону “Авангард”, а саме облаштування на його території легкоатлетичного комплексу.Це дасть можливість проводити у Луцьку міжнародні змагання.

Власне, завершення одного з етапів реконструкції вирішили пов’язати з днем фізичної культури та спорту, який Україна цьогоріч відзначає 12 вересня, і влаштувати свято для спортсменів, лучан та гостей міста, щоправда, дещо раніше. Дійство 5 вересня розпочнеться з урочистої ходи представників усіх спортивних федерацій області, які зберуться о 15:30 на Театральному майдані та пройдуть до стадіону, о 16:00 на «Авангарді» зіграють показовий матч ветерани «Динамо» та ветерани «Волині».

У рамках святкування на присутніх чекають виступи відомих колективів. Так, до Луцька приїдуть «ТНМК», «Антитіла» та «Піккардійська терція».

Окрім цього, у програмі – показові виступи лекгоатлетів, дитячі змагання, представлення найвідоміших спортсменів області. Танцювальні гурти міста покажуть оригінальне шоу, в якому візьме участь понад 250 учасників. Також на території стадіону передбачать зону харчування від закладів міста.

Дійство розпочнеться 5 вересня о 15:30 і триватиме до 22:00. Вхід на святкування – вільний.

0 Комментариев