У ЛНР почало мовлення українське радіо

news

Радіо “Пульс” розпочало мовлення і на окупованих територіях Луганщини. Про це повідомляє Корреспондент.net.

Радіо “Пульс” розпочало мовлення в Лисичанську на FM-частоті у 105,9 МГц. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив губернатор області Георгій Тука.

За його словами, обласне радіо можна слухати у FM-діапазоні на частоті 105,9 МГц в Лисичанську, Сєвєродонецьку, Рубіжному і Кремінній. Також українське радіо тепер доступне і на тимчасово окупованих територіях – у Первомайську, Кіровську і Слов’яносербську.

Окрім того, на повну потужність увімкнений передавач у Станиці Луганській – на частоті 99,5 МГц, тому сигнал радіостанції приймають не тільки в Станично-Луганському районі, а й в окупованому Луганську.

“Щогодини в ефірі лунають новини від радіо “Пульс”: прес-огляд, цитата дня, інтерв’ю, спецрепортаж та інші інформаційні програми. Крім того, у рамках спільного проекту в ефірній сітці є “Хроніки Донбасу” від “Громадського радіо” і новини з радіо “Свобода”, що дозволяє створити детальну інформаційну картину дня”, – написав Тука на своїй сторінці у Фейсбуку.

Раніше, у жовтні, у Міністерстві інформаційної політики заявляли, що у непідконтрольній частині Луганщини розпочало мовити українське ТБ і радіо – концерн РРТ запустив відповідні передавачі.

Раніше повідомлялося про те, що в березні на Луганщині на вимогу сепаратистів відключили кілька українських телеканалів. Жителі повідомили про припинення мовлення в кабельних мережах неновостійних каналів, серед яких ТЕТ, “Новий канал”, К2 і “2+2”.

У середині грудня 2014 року про відключення усіх українських каналів у Донецьку заявив гендиректор Шахтаря Сергій Палкін.

0 Комментариев