У лісгоспі на Волині хочуть заселити оленів

news

Для цього у лісових масивах ДП «Городоцьке ЛГ» збудували вольєр. Після відлову оленів плямистих у лісах державного підприємства «Мисливське господарство «Звірівське» тварини тут зимуватимуть. А навесні їх випустять у дику природу.

Про це інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

– Звірові необхідно звикнути до нових умов проживання. Саме для того будуються вольєри. Наш має площу 1,8 гектара. На території є годівниці, створені всі умови для комфортного проживання тварин. А щодо умов, то наші ліси цілком підходять оленям. Сподіваємося за кілька років отримати гарну популяцію, – розповідає єгер Городоцького лісгоспу Ростислав Ремінський.

Нині оленів плямистих на цій території немає взагалі. Проте, зважаючи на ту кількість диких тварин, які мешкають у лісових масивах Городоцького лісгоспу, умови проживання для звірів досить комфортні. Тож, безперечно, має прижитися і олень плямистий.

%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-1-578

За даними останнього обліку, нині у підвідомчих лісгоспу лісових масивах мешкає 17 лосів, 410 козуль, 77 кабанів, 344 особини зайця-русака, 35 лисиць, 23 єнотовидних собаки, 51 куниця лісова, 24 ­ кам’яних куниці, 320 білок, 8 видр, 62 сірих куріпки та 182 рябчики.

Тож незважаючи на те, що у  ДП « Городоцький лісгосп» мисливство не входить до основних видів діяльності, все ж ведуть тут його на належному рівні.

Підприємство має в своєму підпорядкуванні понад 34 тис. га  мисливських угідь.  Єгерська служба лісгоспу займається охороною, відтворенням  та раціональним використанням  мисливської фауни.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев