У Києві після масованої атаки шукають понад 10 зниклих безвісти

news

У Дарницькому районі Києва триває пошуково-рятувальна операція після російського удару по житловій багатоповерхівці. Станом на ранок відомо про трьох загиблих, ще понад 10 людей вважаються зниклими безвісти.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

За його словами, до пошуків залучили шість кінологічних розрахунків. Рятувальники продовжують розбирати завали зруйнованого будинку.

Із будинку врятували 28 людей

У Дарницькому районі внаслідок атаки постраждали понад 30 осіб.

Рятувальникам вдалося врятувати 28 людей зі зруйнованої багатоповерхівки.

На місці працюють психологи ДСНС та поліції, які допомагають потерпілим і підтримують родичів загиблих та зниклих безвісти.

Також слідчі вже отримали понад 100 звернень щодо пошкодженого майна.

Для мешканців розгорнули мобільні пункти допомоги

У районі атаки працюють мобільні пункти Головного сервісного центру та Міграційної служби.

Люди можуть:

  • зняти з обліку знищене авто;
  • відновити ID-картку;
  • оформити нове посвідчення водія;
  • відновити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Цими послугами вже скористалися понад 20 людей.

У Києві працюють сотні рятувальників

До ліквідації наслідків масованого удару по Україні залучили понад 1500 рятувальників та поліцейських. Майже 600 із них працюють безпосередньо у Києві.

Нагадаємо, у ніч на 14 травня Росія здійснила комбіновану атаку на столицю, застосувавши ударні дрони та балістичні ракети.

Руйнування та пожежі зафіксували у семи районах міста. Основним напрямком удару став Київ.

За даними Повітряних сил, сили ППО знищили 41 ракету та 652 безпілотники різних типів.

Автор статті: Сергій Шагоферов

0 Комментариев