У Криму вирішили, як ділити гроші з продажу майна Коломойського

news

Обіцяють роздати порівну. Про це пише Корреспондент.net.

У Криму вирішили використовувати спеціальний коефіцієнт при виплаті компенсацій вкладникам українських банків, повідомив заступник голови кримського Радміну Віталій Нахлупін на телеканалі “Перший кримський”.

“За низкою об’єктивних причин ми зрозуміли, що порядок черг формується необ’єктивно. Тому було прийнято рішення ввести так званий коефіцієнт виплати. Ми розділили суму, яку отримали від реалізації пансіонату “Форос”, тобто 1,21 млрд. рублів (з урахуванням виплати ПДВ понад 200 млн. рублів) на 5,3 млрд. рублів загальної заборгованості. Відповідно отримали 22,9 відсотка. Кожен з понад 9,3 тисяч вкладників, які перебувають в реєстрі, отримає відповідно 22,9 відсотка від суми вкладу. З нашої точки зору це найбільш справедливий механізм. Майже чверть вкладу буде погашена”, – пояснив Віталій Нахлупін.

За його словами, протягом трьох найближчих місяців планується погасити ще чверть вкладів, довівши, таким чином, суму виплат до 50 відсотків у першому півріччі.
Він додав, що отримана від реалізації пансіонату “Форос” сума в 1,21 млрд. рублів буде розділена порівну між банками-агентами РНКБ і “Генбанк”.

За словами Нахлупіна, погашення вкладів юридичних осіб буде здійснюватися після 100-відсоткового погашення вкладів фізосіб, які перевищують 700 тисяч рублів.

Раніше стало відомо, що так звана влада Криму продала на відкритому аукціоні санаторій “Форос”, націоналізований в українського бізнесмена Ігоря Коломойського, за 1,4 млрд рублів Федерації профспілок Республіки Татарстан.

0 Комментариев