У кремелі розуміють що Крим доведеться повернути

news

                         У кремлі усвідомлюють неминучість деокупації Кримського півострова

 Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький розповів інформаційному агентству “АрміяInform” про події, пов’язані з окупацією Криму та про перспективи подальшої деокупації Кримського півострова і повернення його під юрисдикцію України.

Ще задовго до подій 2014 року безліч індикаторів сигналізували про необхідність вживати не тільки оперативних заходів, але й мати чітку стратегію на випадок серйозної російської ескалації на Кримському півострові, проте якою могла бути реакція тодішнього президента януковича, якого заочно засудили за державну зраду?

«В умовах, коли представники влади, наділені повноваженнями давати відповідні накази, фактично працювали в інтересах росії та роками підривали нашу обороноздатність, а ворог системно готувався до захоплення Криму, про ефективність спроб завадити окупації говорити не доводиться», — коментує Вадим Скібіцький.

 Українська розвідка ретельно відслідковує динаміку настроїв населення в окупованому Криму, й ставлення до москви на півострові змінюється як у тих, хто має постраждалих від війни родичів на материковій частині України, так і у симпатиків російського окупаційного режиму у Криму після його звірств та воєнних злочинів.

Щодо деокупації Кримського півострова представник воєнної розвідки зауважив, що процес включатиме військовий, економічний, соціально-гуманітарний та юридичний аспекти.

«Після відновлення територіальної цілісності України, у Криму буде реалізовано комплекс необхідних програм для відновлення там нормального і безпечного життя. Кримський півострів знову стане популярним українським курортом», — зауважує представник ГУР МО України.

За інформацією: Головного управління розвідки Міністерства оборони України 

0 Комментариев