У Ковельській виховній колонії відбувся День відкритих дверей

news

В Ковельській виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби  України у Волинській області відбувся День відкритих дверей.

Про це інформує прес-служба управління ДПтС України у Волинській області.

Разом з батьками та родичами вихованців установу відвідали: начальник служби у справах дітей Ковельського міськвиконкому, голова піклувальної ради Жанна Вельма, депутат Ковельської районної ради Георгій Корнієвський, працівники Ковельського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Ірина Смоляр та Маргарита Чуль, представники районного відділу Державної міграційної служби України у Волинській області Наталія Кратнюк та Тетяна Пацалай.

Напередодні візиту в колонію працівники кримінально-виконавчої інспекції побували в загальноосвітніх навчальних закладах міста Ковеля, де учні написали неповнолітнім засудженим листи. Вихованці установи були приємно здивовані, так як в листах діти бажали своїм ровесникам лише хорошого, і що не менш важливо – швидкого звільнення. Тепер школярі з нетерпінням чекатимуть від засуджених відповіді.

Представники районного відділу Державної міграційної служби вручили вихованцям паспорти громадянина України нового зразка (ID картки) та ідентифікаційні коди.

Батьки, родичі та інші гості мали можливість ознайомитися з умовами навчання, праці та проживання вихованців.

DSCI0010 DSCI0008 DSCI0007

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев