У Ковельській виховній колонії був День права

news

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права,  з метою піднесення значення міжнародних традицій у вихованні осіб, позбавлених волі, формування їх правової освіченості, в Ковельській виховній колонії була організована зустріч вихованців установи та представників державних і громадський організацій. Про це повідомили у прес-службі управління ДПтС України у Волинській області.

Установу відвідали: представники громадської організації «Найщасливіша», головний спеціаліст Ковельського міськрайонного відділу юстиції Мирослава Тойб, начальник відділу з попередньої роботи із клієнтами громадської організації Ковельського місцевого Центру надання вторинної правової безоплатної допомоги Ольга Чих та головний спеціаліст Марина Божен, начальник Ковельського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Тетяна Мєдвєдєва.

Представники громадської організація «Найщасливіша» провели лекцію на тему: «Реалізація і захист прав людини».

Мирослава Тойб розповіла про права людини та громадянина, визначені Конституцією України, а також основні положення Загальної декларації прав людини.
Ольга Чих та Марина Божен надали інформацію про первинну та вторинну правову допомогу, що надається безкоштовно.

Начальник ССД  Ковельського міськвиконкому Жанна Вельма окреслила основні моменти надання допомоги неповнолітнім після звільнення з місць позбавлення волі.
Тетяна Мєдвєдєва розповіла вихованцям про допомогу відповідними центрами після звільнення з місць позбавлення волі.

Вихованці установи виявили неабияке зацікавлення до інформації, яку їм доводили, так як ставили багато запитань і в результаті – отримали на них вичерпні та кваліфіковані відповіді.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев