У Ковелі підозрюваний в одержанні хабара переписує землю на дружину

news

На розгляд чергової сесії Ковельської міської ради, яка має відбутися 31 березня, надійшла заява від ковельчанина Ростислава Оксентюка, в якій він просить внести зміни у попереднє минулорічне рішення ради про надання йому дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у приватну власність для будівництва на вулиці Пирогова, орієнтовної площею 800 квадратних метрів.

За новою редакцію, Ростислав Оксентюк відмовляється від цієї землі, натомість його дружині Ірині Оксентюк надається інша земельна ділянка під приватне будівництво, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування – на вулиці Кришталевій, орієнтовною площею 1000 «квадратів». Про це пише kowel.com.ua.

«Значить, він учасник АТО. Давали йому земельну ділянку по Пирогова, але там неможливо його розмістити, то він написав заяву на дружину по Кришталевій, там де має бути ПДП [план детального планування ще не виготовлено, – ред.]. І ось за те, що він відмовляється на користь своєї дружини…», – пояснив начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконкому Ковельської міської ради Вадим Логвінов на засіданні профільної депутатської комісії.

Зі слів головного архітектора міста Людмили Мурай, побудуватися на ділянці по вулиці Пирогова не можна, бо там – історична частина міста.

Депутатська комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин і містобудування, яку очолює Анатолій Кислюк, одноголосно підтримала: рекомендувати сесії прийняти даний проект рішення.

Як відомо, 12 березня цього року поліцейських управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Ростислава Оксентюка та Сергія Малина затримали під час одержання хабара.

0 Комментариев