У комунальній власності Луцька – поповнення

news

Депутати на пленарному засіданні сесії міської ради прийняли рішення про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Луцька гуртожитка, розташованого на вул. Привокзальна, 13а.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

У ньому проживає велика кількість представників територіальної громади Луцька. З метою забезпечення права цих осіб на приватизацію квартир у гуртожитку, тобто набуття ними права власності на займані ними кімнати (квартири), 14 серпня 2015 року загальними зборами акціонерів ПАТ «ЛВТШП «Волинь» було прийнято рішення про передачу у міську комунальну власність згаданого вище гуртожитка для подальшої приватизації його мешканцями.

Рішення було прийнято для забезпечення прав громадян на оформлення права власності на житлові приміщення у яких вони проживають, а саме, на приватизацію кімнат (квартир) гуртожитку на вул. Привокзальна, 13а їхніми мешканцями.

Жителі цього гуртожитку виявили бажання власними силами зробити ремонт, що є хорошим прикладом самоорганізації населення, а тому вони заслуговують на підтримку міської влади.

0 Комментариев