У Колодяжному презентували книгу Лесі Українки

news

В Колодяжному презентували книгу Лесі Українки «Слово, моя ти єдиная зброє…» Про це йдеться на сторінці благодійного фонду «Волинь-2014» у Фейсбуку.

Вчора, 24 лютого, з нагоди 145-ти річчя від Дня народження Лесі Українки, в Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, відбулась презентація книги «Слово, моя ти єдиная зброє…». Фінансову підтримку у її виданні здійснив Благодійний фонд «Волинь-2014».
Виконавчий директор благодійної організації Володимир Кривович розповів присутнім, БФ «Волинь-2014» з початку свого заснування неодноразово долучався до видання книг: «Спочатку ми профінансували необхідну на війні книгу «Домедична допомога в умовах війни».

А вже сьогодні ми розуміємо, що крім тих книг, які були вкрай необхідні з початку проведення бойових дій на Сході, не менш важливою є й така книга, яку презентують сьогодні. Військовослужбовці, особливо на передовій, дуже часто відчувають себе самотніми та покинутими, їм потрібна наша постійна підтримка та допомога.

У віршах Лесі Українки вони зможуть знайти відраду та слова заспокоєння. Згадку про те, що про них пам’ятають вдома».
До книги вибраних творів увійшли поезії Лесі Українки та її драма «Бояриня», в яких найвиразніше звучить любов до України та до волелюбного українського народу, тривога та всеперемагаюча віра в його перемогу в багаторічній боротьбі за свободу.
Книгу адресовано українським воїнам, які відстоюють незалежну Україну.

0 Комментариев