У Колківському лісництві стався нещасний випадок

news

На виробничому комплексі державного підприємства «Колківське лісове господарство» Маневицького р-ну стався нещасний випадок. Під час виконання технологічного процесу підняття деревини оператор вантажного підіймального механізму впав на бетонну подушку підкранової колії, вдарившись головою. Зі слів свідків, ймовірна причина нещасного випадку – раптове погіршення стану здоров’я.

Про це повідомляє прес-служба лісництва.

На місце події відразу викликали швидку допомогу. Нині потерпілий перебуває у Маневицькій ЦРЛ. Попередній діагноз – черепно-мозкова травма. Для встановлення остаточного діагнозу у Маневичі відбула група медпрацівників Волинської обласної клінічної лікарні для надання консультацій та кваліфікованої допомоги колегам.

Відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 року №1232, у ДП «Колківське ЛГ» створюється комісія із розслідування нещасного випадку.

Волинським ОУЛМГ вжито всіх необхідних заходів щодо надання допомоги постраждалому. Ситуація постійно перебуває на контролі.

0 Комментариев