У кого слух гостріший: у собаки чи у кішки?

news

Гострий слух є важливою складовою виживання тварин. Він допомагає уникати небезпеки, чути ворогів ще до їх появи, а також є незамінним для успішного полювання. Але хто з наших улюбленців має кращий слух — кіт чи собака?

Слух у собак

Собаки здатні сприймати звуки в діапазоні від двадцяти до сорока п’яти тисяч герц. Особливо добре чують породи зі стоячими вушками, які можуть трохи повертатися, щоб краще вловлювати звуки. Ваш вихованець володіє таким гострим слухом, що може вловлювати ваш пульс і розуміти, чи нервуєте ви. З усієї кількості звуків він здатен почути саме голос свого господаря.

Слух у котів

Кішки чують по-іншому, ніж собаки. Вони здатні сортувати звуки за напрямками. Крім того, коти можуть повертати вушні раковини на сто вісімдесят градусів, і кожне вухо може працювати незалежно від іншого. Тобто кішка може одночасно слухати декілька різних звуків з різних напрямків.

Діапазон звуків, які вловлюють коти, становить від сорока п’яти до шістдесяти чотирьох тисяч герц. Через це звуки, які здаються нам тихими, можуть дратувати тварину своєю інтенсивністю. Це пояснює, чому коти не люблять гостей, галасливі вечірки та крики.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев