У Кабміні змінили процедуру отримання посвідчень водія для іноземців

news

В Україні спростили процедуру отримання посвідчення водія іноземцям, які служать у лавах українського війська. Відповідне рішення ухвалив Уряд.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2023 року № 228 іноземним громадянам та особам без громадянства, які уклали контракт і проходять військову службу в Збройних Силах, Державній спеціальній службі транспорту, Національній гвардії, дозволили отримувати українське посвідчення водія з військовим квитком та паспортом іноземця або документом, що посвідчує особу без громадянства. Дана постанова вступила в силу та поширюється на період дії воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення або скасування.

Про це повідомляє mmr.net.ua

Відтак іноземні громадяни можуть пройти навчання в автошколі з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів та отримати посвідчення водія вперше. А також  обміняти чи відновити своє іноземне посвідчення на українське посвідчення водія після складання теоретичного та практичного іспитів у сервісних центрах МВС.

Для отримання посвідчення водія необхідно подати такі документи:

— дійсний паспортний документ іноземця або документ, що підтверджує особу без громадянства;

— військовий квиток;

— довідку з військової частини, з якою укладено контракт;

— медичну довідку про придатність до керування транспортними засобами (у разі проходження навчання в автошколі та отримання посвідчення водія вперше).

Якщо іноземець отримав посвідчення водія в країні, що є підписантом двосторонньої угоди про взаємне визнання посвідчень водія (Італія, Іспанія, Туреччина та ОАЕ), то складати іспити йому не потрібно.

0 Комментариев