У Хмельницькому суд призначив 5 років позбавлення волі чоловіку, який підібрав чужий гаманець

news

У Хмельницькому у суді розглядали справу працівника «Хмельницькводоканал», який знайшов гаманець з грошима.

Бригадир комунального підприємства помітив залишений на столику тераси міської кав’ярні чоловічий гаманець. Відчувши спокусу, чоловік вирішив забрати гаманець, в якому знаходилась сума в 9500 гривень та пенсійне посвідчення. Гроші він витратив на власні потреби, але пізніше до нього завітала поліція. Він добровільно віддав гаманець та гроші, а також визнав свою провину.

Суд у Хмельницькому кваліфікував дії чоловіка як крадіжку в умовах воєнного стану та незаконне заволодіння документом іншої особи.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою провину та розкаявся.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень визнав повністю, він щиро розкаявся та підтвердив обставини за яких підібрав знахідку. За місцем проживання чоловік характеризується позитивно, жодних обтяжуючих обставин суд не виявив,

– йдеться в інформації Феміди.

Суд вирішив покарати його п’ятьма роками позбавлення волі з іспитовим строком у півтора роки і стягнув з нього 1434 гривні на користь держави. Зазначається, що проти цього рішення може бути подана апеляційна скарга.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев