У горезвісної луцької боржниці за комуналку забиратимуть квартиру

news

Борг населення перед ДКП «Луцьктепло» сягає 28 мільйонів гривень. Таку інформацію оприлюднила 11 вересня під час засідання антикризового енергетичного штабу розповіла заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

 

Нині заборгованість ДКП «Луцьктепло» за газ становить 42,82 мільйона гривень. Із них 22 мільйони – безпосередньо борг поточного року. Шість мільйонів гривень – різниця в тарифах, і досі не визначено, як буде вона відшкодовуватися.

Також підприємству нараховані 4,9 мільйона гривень штрафних санкцій і пені. Тож звертатимуться до Кабінету Міністрів, щоб розглянули питання про їх списання.

Чотири мільйони гривень – заборгованість юридичних осіб. Борг населення сягає 27 мільйонів. Хоча станом на початок року ця сума була вдвічі більшою.

У 55 квартиронаймачів борг сягає понад 50 тисяч гривень. Тож ведеться претензійна робота. Найбільшим боржником у Луцьку є горезвісна пані Кушнір, яка має дев’ять об’єктів нерухомого майна. По них заборгованість становить півмільйона гривень. «Сподіваємося, що хоч одну квартиру вилучимо», – говорила Лариса Соколовська. Вона вважає, що це могло би спричинити резонанс і стати наукою для інших злісних боржників.

0 Комментариев