У Франківську встановили “Ялинку перемоги” у пікселі та з власноруч зробленими іграшками

news

В Івано-Франківську на Вічевому майдані встановлено “Ялинку перемоги”.

Луцьк готується до свят: визначили місця продажу новорічних дерев

У цьому році, так само як і в минулому, місто не витратило коштів на новорічну ялинку – повідомили на Facebook-сторінці департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Понад пів тисячі ялинок встановив у своєму помешканні громадянин Німеччини і встановив рекорд

Металевий каркас для ялинки виготовив у 2022 році колектив Вищого професійного училища №21 м. Івано-Франківська.

Дизайн ялинки був задуманий учнями закладів освіти громади, і саме вони виготовили іграшки для неї. До створення новорічних прикрас також долучилися діти військових, які зараз знаходяться на передовій, а також діти загиблих Героїв. Усі вони з нетерпінням чекають моменту, коли побачать свої іграшки на головній ялинці міста.

Головна ялинка країни: волонтер із Харкова встановив та прикрасив ялинку поблизу Бахмуту

З дитячих ескізів прикрас для ялинки виготовили учні та викладачі Центру Професійно-Технічної Освіти 1 м. Івано-Франківська, а альтернативне освітлення було виготовлено Івано-Франківським вищим професійним училищем сервісного обслуговування техніки. Тепер ялинка буде сяяти навіть під час відключень.

Штраф до п’яти тисяч гривень грозить охочим незаконно зрубати ялинку до новорічних свят

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев