У Чарукові завершують ремонт амбулаторії(+ФОТО)

news

На Волині активно триває процес реконструкції та капітального ремонту амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Фінансування цих об`єктів здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у 2019 році. Амбулаторія сімейної медицини в Чарукові готова на 85%.

Перелік цих об`єктів, серед яких й амбулаторія в селі Чаруків Луцького району, затвердив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, а проінспектував хід реконструкції його заступник Валентин Цьось.

— Роботи проходять згідно плану. Вже фактично завершено зовнішнє та внутрішнє оздоблення, покладена плитка на стіні та підлозі, проведено електрику та облаштовано вентиляційні системи. Залишився фактично благоустрій території. Готовність я оцінюю на 85 відсотків, – розповів Валентин Іванович.

До слова, реконструкція цієї амбулаторії обійдеться у 6,5 мільйонів гривень. Вже невдовзі місцеві жителі зможуть в комфорті отримувати медичні послуги в селі Чаруків, на вулиці Поштовій, 36.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

0 Комментариев