У бюджеті міста Луцька – зміни

news

12 жовтня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради розглянули питання “Про внесення змін до бюджету міста”.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова зазначила, що після сесії міської ради з державного бюджету надана субвенція місту Луцьку на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям. Ці додаткові кошти надійшли у зв’язку зі збільшенням соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року.

Тому, за її словами, пропонується збільшити доходи загального фонду бюджету міста на 1 292 900 грн, з них: субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в сумі 1 159 000 грн.

Крім того, надана субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в сумі 133 900 грн.

Лілія Єлова зауважила, що сьогодні розпорядженням голови облдержадміністрації виділено 430 тисяч гривень на переобладнання котелень.

Міський голова Микола Романюк зазначив, що він звернувся з проханням про виділення коштів, аби можна було запустити в дію котельню на альтернативному паливі на проспекті Відродження, 15 б. За його словами, завдяки цьому вдасться забезпечити цілий рік подачу гарячої води у Луцьку міську клінічну лікарню без використання природного газу.

Також під час сьогоднішнього засідання члени виконкому підтримали проект рішення про надання учасникам АТО житла. Міський голова Микола Романюк зазначив, що це дві квартири для службовців прикордонного загону, які були отримали важкі поранення і нині й досі перебувають на лікуванні.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев