У бійців, які охороняють Маневиччину, забезпечення гірше, ніж було в АТО

news

Батальйону особливого призначення «Кривбас» на чолі з комбатом Ігорем Сапигою, який охороняє ліси, де нещодавно рили бурштин, потрібна допомога.

Про це повідомляє Василь Нагорний у Facebook.

“Шановні мешканці Маневицького краю та інші небайдужі волиняни! Зараз ваші лісові багатства (де ще недавно рили бурштин), а значить і ваш спокій, охороняє батальйон особливого призначення «Кривбас» на чолі з легендарним комбатом Ігорем Сапигою. Наказ дали – вони виконують! Всі бійці – це учасники бойових дій, які ще недавно захищали нас на сході. На жаль, хлопці і дівчата підрозділу, м’яко кажучи недоїдають і стверджують, що навіть на сході забезпечення було набагато краще. Одна польова кухня та обмежена кількість продуктів не дає можливості накормити більше двох сотень чоловік особового складу”, – йдеться у повідомленні.


“Це такі ж бійці, як і наші волинські сини і дочки, але горді і самі не попросять. Буде лад в нашому лісі – вони повернуться назад, на схід. Прошу всіх, хто має можливість, завезіть хлопцям, хто яких може харчів. Розташування: між селами Лісове та Вічицьк Маневицького району. Найпростіше їхати з «бетонки» через Гуту Лісівську. Хто хоче уточнити, як без лишнього клопоту проїхати через блок пости і доставити продукти бійцям, можете звернутись до Олександр Куденчук (пишіть йому в приват), який вчора возив хлопцям допомогу. Соромно, що таке забезпечення у наших бійців, але хіба комусь вже звикати”, – пише Василь Нагорний.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев